HomeŽivotní stylZabijáci baterie: 8 aplikací, které okamžitě vybíjejí baterii

Zabijáci baterie: 8 aplikací, které okamžitě vybíjejí baterii

Jedním z nejčastějších problémů majitelů chytrých telefonů je, že se téměř všem zařízením rychle vybíjí baterie.Jak tvrdí odborníci, často za to nemohou systémové procesy, ale používání ‚žravých‘ aplikací.

Odborníci ze společnosti DxOMark provedli test a jmenovali programy, které spotřebovávají hodně energie.

Mezi aplikacemi s ‚velkým apetitem‘ byly oblíbené programy pro korespondenci.Například WhatsApp a Snapchat.Během studie vyšla najevo zajímavá skutečnost.Ukázalo se, že messengery vyčerpávají vlajková zařízení více než zařízení střední třídy.

Bylo zjištěno, že WhatsApp je na seznamu aplikací, které rychle vybíjejí baterii smartphonu.

Foto: Weronika Peneshko/dpa/Global Look Press.

Pokud se ikona baterie vašeho smartphonu zbarvila do červena, neměli byste přistupovat ke službám YouTube Shorts a Tiktok.

I mezi službami pro streamování videa jsou lídři.Patří mezi ně Prime Video, Disney, YouTube a také Netflix, píše Hi-Tech Mail.ru s odkazem na údaje MySmartPrice.

Dříve bylo řečeno o tom, jak lze rychle dobít baterii jakéhokoli chytrého telefonu.Rychlost často ovlivňuje nabíječka, proto je důležité vybrat tu nejvhodnější.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten