HomeŽivotní stylZabijete vlastního domácího mazlíčka: v žádném případě nekrmte svého psa těmito produkty

Zabijete vlastního domácího mazlíčka: v žádném případě nekrmte svého psa těmito produkty

Strava vašeho psa musí být pečlivě vybírána, aby vašemu zvířeti neublížila.Některé výrobky mohou zvířatům způsobit vážné zdravotní problémy.Odborníci sdělili, co by se psům v žádném případě nemělo podávat.

Ve stravě psa by rozhodně nemělo být mléko.Vzhledem ke svému složení může zvířeti způsobit vážné střevní potíže.Místo tohoto výrobku je lepší podávat obyčejnou vodu.

Čokoláda by se psům nikdy neměla podávat.Poškozuje nervový systém zvířete a může také vést ke zvracení a křečím.Nelze vyloučit ani fatální následky, zdůrazňuje MOS-SMI.

S kostmi je třeba zacházet opatrně.Střepy mohou zvíře vážně zranit.Doporučuje se také vyhýbat se cibuli, česneku, broskvím, švestkám, hroznovému vínu, sultánkám a potravinám s vysokým obsahem soli.

Ze stravy psa je třeba vyloučit především syrová vejce.Nejenže způsobují problémy se srstí, ale také narušují vstřebávání vitamínu v těle zvířete.

Již dříve vyšlo najevo, proč pes vlastně leží u nohou svého pána.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten