HomeŽivotní stylZahrada bude kvést po celý rok: prořezávejte zahradu tímto způsobem a zbavte...

Zahrada bude kvést po celý rok: prořezávejte zahradu tímto způsobem a zbavte se problémů

Při prořezávání stromů je nesmírně důležité je nepoškodit.V rozhovoru s portálem ‚A teď pozor!‘ vedoucí společnosti ‚Doktor Sad‘ a agronom ochrany rostlin Jurij Kosorukov poskytl několik užitečných rad, díky kterým bude zahrada kvést po celý rok.

Při prořezávání stromů je důležité mít na paměti, že hlavní je strom nepoškodit.Jak již bylo řečeno, je třeba dodržovat několik dalších pravidel.

‚Při prořezávání se v první řadě zaměřte na nemocné a poškozené větve.To je na prvním místě.Tomu se říká sanitární prořezávání.Strom prořezáváme postupně, to znamená, aby se to nepletlo, nejdříve odstraníme ty větve, které musíme stoprocentně odstranit, které nemají šanci na přežití a jsou k ničemu.

Ukazuje se, že nejprve provedeme sanitární prořez, pak odstraníme některé zlomené větve a zbytek prořežeme,‘ vysvětlil Kosorukov.

Dříve se stalo známým krmivo pro maliny, díky němuž budou bobule růst sladké a šťavnaté.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten