Home Životní styl Zapište si do sešitu: 5 hlavních tradic pro nový rok jsou jmenovány...

Zapište si do sešitu: 5 hlavních tradic pro nový rok jsou jmenovány – pak se určitě stane zázrak

0

Silvestr je zaslouženě považován za nejmagičtější svátek.Zasněžené stromy, vyzdobené budovy a světelné instalace v ulicích dokáží okamžitě vytvořit pocit kouzla kolem.V takové atmosféře je však důležité nezapomínat na rodinu.V rozhovoru s portálem ‚Pozor, zprávy!‘ podnikatelka Olga Glušková prozradila, jaké tradice je třeba dodržovat.

V první řadě odbornice poradila, aby si dům vyzdobili společně s manželem a dětmi.Bude stačit zavěsit girlandy, naaranžovat roztomilé předměty a ozdobit vánoční stromek.To rodinu sblíží a vytvoří v domě neuvěřitelnou útulnost.

Po výzdobě příbytku se můžete společně vydat na procházku.Ve sváteční dny se města tradičně proměňují v pohádku.Děti najdou zábavu na skluzavkách nebo kluzištích a dospělí mohou vyrazit na vánoční jarmarky.Ideálním zakončením večera může být společné posezení v kavárně.

Po návratu domů se můžete podívat na silvestrovské filmy.Skvělou volbou budou klasické sváteční filmy.Například ‚Vánoční stromečky‘, ‚Sám doma‘, ‚Výměna dovolených‘ a dokonce i ‚Ironie osudu aneb, S lehkou párou!‘.

Krásně ozdobený vánoční stůl vytvoří stejně dobrou atmosféru jako vánoční stromeček.

Foto: Daniil Oparin/VN Archive.

Další důležitou tradicí je podle odborníka příprava knedlíků.Chuťové vlastnosti výsledného pokrmu jsou téměř nepodstatné.Důležité je jen to, abychom si při vaření povídali a sdíleli upřímné, příjemné emoce.

Hlavní věcí, na kterou by se nemělo zapomínat, je nákup dárků.Na nákupy dárků by měla vyrazit také celá rodina.Vytvoříte tak kouzelnou atmosféru a sváteční dny se stanou nezapomenutelnými po celý rok.

Dříve se vědělo, jaké pokrmy musí nutně být na novoročním stole.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version