HomeReceptyZapomeňte na deprese a stesk po domově: 5 nápojů, které vám na...

Zapomeňte na deprese a stesk po domově: 5 nápojů, které vám na jaře zvednou náladu

Na jaře je obzvláště důležité udržovat si jak fyzické zdraví, abyste se vyhnuli nemocem.Neměli byste však zapomínat ani na morální složku.Bylo jmenováno pět nápojů, které vám na jaře zvednou náladu a také vám umožní zapomenout na deprese a stesk po domově.

Jasmínový čaj dokáže dokonale tonizovat i uhasit žízeň.Je to vynikající prostředek, který pomáhá při jarní mrzutosti, slabosti a dokonce i nechuti cokoli dělat.Za pozornost stojí také horká čokoláda s pálivou paprikou – takový nápoj způsobuje, že mozek uvolňuje ‚hormony štěstí‘.

Ženšenový čaj může zvýšit vaši výkonnost a také vám dodá příval energie.A co je nejdůležitější, tento nápoj také zmírňuje chronickou únavu, pokud je konzumován pravidelně, zdůrazňuje ‚DOS‘.

mléko s kurkumou vám může pomoci vyrovnat se s depresí.Tento nápoj obsahuje účinné látky, které mají celou řadu zdravotních účinků.Při depresi může pomoci také šťáva z chia semínek , protože obsahuje omega-3 a omega-6, což jsou přírodní antidepresiva.

Pět nápojů proti nedostatku vitamínů, které můžete pít na jaře.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten