HomeŽivotní stylZapomeňte na lásku: 8 důvodů, proč vám hrozí, že budete navždy single

Zapomeňte na lásku: 8 důvodů, proč vám hrozí, že budete navždy single

Pokud jste navzdory své jedinečnosti a kráse stále nepotkali pravou lásku, existuje riziko, že problém spočívá ve vaší povaze a chování.Bylo zjištěno osm důvodů, které vás vystavují riziku, že budete navždy svobodní.

První důvod může spočívat v tom, že se nemáte rádi.Kvůli problémům se sebeúctou lidé často potřebují uznání zvenčí.Tím doslova ‚dusíte‘ i toho nejstarostlivějšího partnera, což způsobuje, že vztah přeruší.Mít přehnané sebevědomí se také nevyplatí – nadměrné sekýrování a neustálé požadavky se nebudou líbit žádnému člověku.

Riskujete, že budete navždy osamělá, pokud neumíte přijímat pozornost.Demonstrativní projevování nezávislosti nebo flirtování v reakci na banální zdvořilost rozhodně není dobrý nápad, zdůrazňuje MarieClaire.

Další důvod spočívá v tom, že nechodíte na rande.Je to stejné jako snít o bohatství a nepracovat.Je nepravděpodobné, že potkáte ‚toho pravého‘, který bude sedět doma.Neměli byste se také bát pustit někoho do svého teritoria psychicky a fyzicky.Oddanost monotónnosti málokdy vede k něčemu dobrému.

Můžete být sami, pokud nevíte, jak se účinně prezentovat.Pro mnoho mužů jsou důležité vaše široké obzory a zájmy, nejen vaše krása.Znalosti jsou často přitažlivější než dokonalý vzhled.

A hlavními důvody jsou, že jste příliš vážná vůči mužům nebo vůbec zklamaná z nich.A jestliže první z nich od vás jednoduše odradí jakéhokoli zástupce silnějšího pohlaví, druhý vám doslova zkazí život a udělá z vás nenávistníka mužů.

Dříve bylo jmenováno sedm nečekaných znamení, že vás muž už dávno nemiluje.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten