HomeŽivotní stylZapomeňte na ně a v klidu si zaplavte: co dělat, aby vám...

Zapomeňte na ně a v klidu si zaplavte: co dělat, aby vám na pláži nikdo neukradl věci

Blogger a odborník na cestování Nick Kembel se podělil o své osobní lifehacky pro život na pláži.Bezpečně plave v moři, i když je na dovolené sám, protože tyto techniky mu umožňují nedělat si starosti s tím, aby byly jeho věci v bezpečí.

Nick radil, aby si jednou koupil pevnou tašku s kódovým zámkem.Zloději na takové tašky prostě nenabíjejí – myslí si, že je v ní něco těžkého, a když ji popadnete a utečete, okamžitě to vzbudí podezření.

Drobné cennosti zahrabe do písku pod ručník, ale v tomto případě je důležité si pamatovat, kde přesně ručník leží, protože ho může odnést vítr.

Kromě toho bloger vždy najde na pláži podobně osamělé rekreanty.Osloví je a navrhne jim, aby si založili ‚plážové přátelství‘ a vzájemně si hlídali své věci.Obvykle lidé na takové ‚partnerství‘ ochotně přistoupí a nechají se navzájem v klidu bavit u moře, píše Daily Express.

Již dříve bloger vysvětlil, kam v hotelu schovat věci, abyste se vyhnuli odtažení.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten