HomeŽivotní stylZapomeňte na sportovní oblečení, ať se neztrapníte: stylistka vám vysvětlila, co si...

Zapomeňte na sportovní oblečení, ať se neztrapníte: stylistka vám vysvětlila, co si nemůžete obléknout ani na venkově

Osobní stylistka Anna Tarasova řekla webu ‚A teď pozor!‘, v jakém oblečení by se nemělo chodit ani na venkov.Vyzvala, abychom navždy zapomněli na natažené větrovky, ‚tepláky‘ a další oblečení, které vypadá upřímně špatně.

Nezanedbávejte svůj vzhled, ale ani se nenechte unést nepohodlným oblečením.Podpatky, kalhotový kostým – také nejsou tím typem oblečení, ve kterém se budete cítit sebevědomě a krásně.

‚Dovolená na venkově předpokládá uvolněný a pohodlný pohyb, jednoduchost a stručnost střihu a přirozenost materiálů.Na dovolené byste se měli cítit sebevědomě a uvolněně, proto byste měli odmítnout nepohodlné střihy, které omezují volnost pohybu, stejně jako extrémní minišaty nebo maxišaty,‘ vysvětlila Tarasová.

Za slunečného a horkého počasí byste neměli nosit tmavé oblečení nebo pozice ze syntetických tkanin.Ty poměrně silně akumulují teplo a zvyšují riziko úpalu.

S rozvahou byste také měli volit věci světlých barev.Jsou poměrně nepoddajné, a pokud jste si nevzali náhradní, riskujete, že si zkazíte náladu.

Dříve stylisté jmenovali tři antitrendy, na které je čas zapomenout.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten