Home Životní styl Zázraky jsou všude: taroložka Natalia Kuvykina prozradila, co Rusy od 20. do...

Zázraky jsou všude: taroložka Natalia Kuvykina prozradila, co Rusy od 20. do 26. února naštve a co potěší

0

Taroložka Natalia Kuvykina prozradila, co podle karet čeká Rusy v týdnu od 20. do 26. února.Tarot varuje – své problémy jste nafoukli do vesmírných rozměrů, a to je třeba napravit.

Velký obraz týdne, vysvětluje esoterička, charakterizují karty Síla z Věštírny Symbolon a karta Loutka ze Zlatého kola.Podle první karty budeme vstupovat do stavu harmonie se sebou samými, společností a přírodou.Každý bude chtít vyrovnat všechna svá ‚přání‘ a ‚konzervy‘ na poháru.Někteří již začali slavit Den lívanců a jíst palačinky, jiní se snaží udržet si štíhlou postavu.

‚Marionetou‘ si však mnozí uvědomí a pocítí, že jsou manipulováni prostřednictvím médií a reklamy.Za nitky začnou tahat i ti nejbližší a nejdražší, o šéfech a kolezích nemluvě.

‚Radost bude v Esu hůlek a kartě Břemeno.Eso dodá velký impuls energie těm, kteří budou přemýšlet o realizaci nových věcí v životě: od vztahů až po obchodní projekty.Blížící se příchod jara oživí jezinky a zahrádkáře – začnou se připravovat na sezónu‘, – uvedla Natalia Kuvykina v rozhovoru s portálem ‚A teď pozor!‘.

Smutek týdne: Čtyři pentakly a mateřská péče.Je zřejmý nedostatek financí, nebudete se chtít rozloučit s posledním kouskem peněz.Na druhé straně budou Rusové postrádat péči, laskavá, vřelá slova od blízkých.

‚Tip týdne: Karty ‚Poustevník‘ a ‚Předtucha‘ naznačují – přestaňte sedět ve svých dírách.Vyjděte ‚do světa‘, protože nevidíte všechny ty nádherné věci, které jsou kolem vás.Jste fixováni na své problémy a uměle jste je nafoukli do univerzálního měřítka.Je čas otevřít oči a vidět všechny zázraky, které vesmír přináší,‘ vyzval esoterik.

Již dříve Natalia Kuvykina prozradila, co se stane s kariérou Ksenie Sobčakové v roce 2023 a zda hvězda opustí Rusko.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version