HomeŽivotní stylŽeny smetou tuto barvu z pultů: byl vyhlášen nejmódnější odstín léta 2023...

Ženy smetou tuto barvu z pultů: byl vyhlášen nejmódnější odstín léta 2023 (foto)

Odstín červeného jablka je módním hitem léta 2023.Návrháři doporučují obléknout se do něj od hlavy až k patě, nebo naopak zvolit jen jeden akcent.Je to jasná, ale zároveň ušlechtilá barva, kterou lze snadno zakomponovat do jakéhokoli looku.

Stylisté prostudovali módní přehlídky pro jaro a léto 2023 a vybrali nejstylovější způsoby, jak tento aktuální odstín nosit.Zářivě červený odstín byl na přehlídkových molech často k vidění v totálně obloukových loocích.

Pokud nejste připraveni obléknout se kompletně do červené, můžete ji použít jako barevný akcent.Sukně, kalhoty nebo halenka v červeném odstínu ve spojení se základními kousky vypadají obzvlášť stylově.

Můžete také zvolit červenou kabelku, brýle nebo šperky, které dodají vzhledu nádech elegance.Klíčem k úspěchu je nebát se experimentovat, píše The Symbol.

Ženy smetávají věci této barvy z regálů: byl vyhlášen nejmódnější odstín léta 2023 (foto).

Foto: Ik Aldama/Global Look Press.

Dříve byly jmenovány 4 věci, které dělají domov skutečně útulným.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten