HomeŽivotní stylZkušení turisté to na dovolené nikdy neudělají - budete chtít utéct domů

Zkušení turisté to na dovolené nikdy neudělají – budete chtít utéct domů

Je třeba pamatovat na organizaci dovolené nejen na začátku, ale i po příjezdu do samotného letoviska.Jinak hrozí, že budete chtít utéct domů.Odborníci nám prozradili, jaké tři chyby nezkušení turisté často dělají.

První chybou, kterou dělá téměř každý, je snaha ‚mít na všechno čas‘.Neměli byste se snažit navštívit úplně všechno a dělat spoustu věcí najednou.Jinak na pořádnou dovolenou nezbude čas a dovolená bude zkažená.

Druhou chybou je špatný přístup.K tomu mohou přispět nedokončené záležitosti, práce nebo zbytečné myšlenky.Na dovolené byste neměli číst e-maily nebo zprávy na messengeru – doslova vám to zabrání v odpočinku.

Třetí a nejoblíbenější chyba spočívá v nekonečné snaze ušetřit na ubytování.Je důležité si uvědomit, že by měl být pohodlný a neměl by se stát jen místem na spaní, zdůrazňuje TUT-NEWS.

Dříve byli všichni turisté nevýslovně spokojeni.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten