HomeŽivotní stylZkuste to - budete překvapeni: tady je to, co vám usnadní vydělávání...

Zkuste to – budete překvapeni: tady je to, co vám usnadní vydělávání velkých peněz

Gleb Rovinsky, moderátor slavnostních akcí, v rozhovoru s portálem ‚A teď pozor!‘ vyprávěl, jak kompetentní projev a dobře posazený hlas usnadňují cestu k úspěchu.Pozor je třeba dávat minimálně na tři věci.

‚Žijeme v době, kdy image člověka hraje důležitou roli.Pokud věříte statistikám, více než 50 % lidí věnuje pozornost vzhledu partnera rozhovoru.Jak se říká, lidé se seznamují podle oblečení a vyprovázejí je podle mysli.Druhou věcí, která je pro ostatní důležitá, je to, jak člověk mluví.A třetí – co říká.Řeč tedy jednoznačně hraje roli při dosahování úspěchu, i když ne klíčovou.A pro rozhlasového moderátora nebo mediální osobnost je samozřejmě prvořadý,‘ řekl Rovinský.

Na dikci se rozhodně vyplatí zapracovat.Může pomoci v mnoha různých oblastech práce.

‚Řeč je důležitou součástí úspěchu.Člověk, který mluví srozumitelně a má dobře vyvinutou dikci, stoupá v kariérním žebříčku rychleji a to, že dokáže správně vyjádřit své myšlenky, mu pomáhá.Má carte blanche při výběru činností.Může to zkusit v oboru Stand Up, při nahrávání podcastů nebo jako dabér.

Pokud chcete opravdu organicky růst ve své profesi a ve svém sociálním prostředí, začněte s nácvikem dikce,‘ dodal moderátor.

Již dříve Pavel Globa vysvětlil, že vnitřní hlas bude podnětem 30. března.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten