HomeŽivotní stylZlevnění: nejlepší způsob, jak snížit cenu pronájmu bytu - realitní makléř odhalil...

Zlevnění: nejlepší způsob, jak snížit cenu pronájmu bytu – realitní makléř odhalil tajemství

Realitní makléřka Sofia Ljubimova jmenovala několik způsobů, jak srazit cenu pronájmu bytu, pokud se vám opravdu líbí, ale nevejde se do rozpočtu.Je zcela reálné získat slevu, pokud se zachováte správně.

Řekněte majiteli, že v předchozím bytě bydlíte už dlouho a neradi se stěhujete.Majitelé ocení spolehlivé a solventní nájemníky, takže být připraven na dlouhodobou smlouvu bude výhodou.

Nabídněte majiteli zálohu na několik měsíců dopředu.Tím dáte najevo svou serióznost a zájem o dohodu, což ho může přimět ke snížení ceny.Při prohlídce bytu buďte diskrétní, neobdivujte ho, i když se vám opravdu líbí.

Pečlivě si byt prohlédněte a zdvořile upozorněte majitele na nedostatky, abyste snížili cenu.

Foto: Meruyert Gonullu/pexels.com.

Na chvíli vypněte emoce, pokládejte důležité otázky, pečlivě si ubytování prohlédněte – majitel si tak uvědomí, že si vybíráte z více možností, což znamená, že to myslíte vážně.

Analyzujte trh, zjistěte, kolik podobné možnosti stojí.To vám umožní rozumně nabídnout tržní cenu.Pokud na bytě vidíte nedostatky a chcete smlouvat, udělejte to jemně, abyste majitele neurazili, ale jen tyto nedostatky zaznamenali, cituje slova Ljubimova ‚NVL‘.

Připomeňme, že dříve odborníci vysvětlovali, zda se vyplatí koupit byt v Rusku v roce 2024.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten