HomeZajímavéZubní pasta může pomoci: 9 účinných způsobů jejího použití v domácnosti a...

Zubní pasta může pomoci: 9 účinných způsobů jejího použití v domácnosti a kuchyni

Zubní pasta neslouží jen k čištění zubů.Jak se ukazuje, lze ji použít k řešení mnoha problémů v domácnosti.Podívejme se na 9 nejnečekanějších způsobů využití tohoto oblíbeného výrobku.

Za prvé, zubní pasta pomůže zbavit se nepříjemného zápachu na rukou po manipulaci s potravinami, jako jsou ryby.Stačí si tímto přípravkem dobře umýt ruce a zápach zmizí.

Za druhé, pasta skvěle vysušuje akné , snižuje svědění a zánět.Naneste trochu na problematická místa pokožky a nechte ji chvíli působit.

Za třetí, pomocí tohoto přípravku můžete snadno odstranit drobné škrábance z obrazovky chytrého telefonu.Pastu musíte jemně vetřít do poškozených míst.

Za čtvrté, rychle zmírňuje svědění a bolest po kousnutí hmyzem.Stačí pastu nanést na místo kousnutí.Účinek se dostaví okamžitě.

Za páté můžete vyleštit matné stříbrné příbory potřením předmětů zubní pastou.Přitom se kov bude lesknout čistotou.

Za šesté, tento výrobek je vynikající při čištění a bělení podrážek bot.Pastu stačí vetřít kartáčkem do znečištěných míst.

Za sedmé, stejným způsobem můžete vyčistit podkladovou desku žehličky.Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

Za osmé, zubní pasta může posílit nehty , pokud si ji pravidelně vetřete do nehtů.Kromě toho se nehty stanou lesklejšími.

Za deváté, tímto prostředkem lze snadno vyčistit různé skvrny z hrnků a šálků.Nádobí stačí vyčistit zubní pastou.

Jak vidíte, zubní pasta je překvapivě všestranným pomocníkem v domácnosti!

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten