HomeŽivotní stylLuxus, lesk a hebkost: 3 nejlepší šampony pro objem vlasů - prodávají...

Luxus, lesk a hebkost: 3 nejlepší šampony pro objem vlasů – prodávají se všude

Každá žena ví, že péče o vlasy začíná nákupem správného šamponu.Správný přípravek dokáže kadeře posílit, stejně jako udělat tenké prameny mnohem objemnějšími.Odborníci jmenovali tři nejlepší šampony, díky kterým budou vaše vlasy svěží a skutečně luxusní.

V první řadě odborníci radí podívat se na šampon s názvem ‚Nutritive Solutions Nourishing Care‘ od značky Dove.Je proslulý svou všestranností.Přípravek vlasy dokonale uhlazuje, dodává jim lesk a objem.Zároveň lze šampon použít i na zesvětlené vlasy.Jedinou nevýhodou je neekonomická spotřeba.

Šampon značky Dove je také známý originálním designem lahvičky.

Foto: Snímek obrazovky z oficiálních webových stránek značky Dove.

Druhé místo odborníci přisoudili šamponu s výtažkem z japonské třešně od Shamtu.Přípravek obsahuje řadu užitečných složek, díky nimž se vlasy stávají mnohem jemnějšími a hladšími a také získávají na objemu.Šampon neobsahuje silikony ani parabeny.V případě odbarvených vlasů je však třeba dávat pozor – přípravek je může vysušovat.

#vp-2-slot-mobile {margin-bottom: 10px; }

Šampon Shamtu je považován za jednu z hlavních novinek značky.

Foto: Snímek obrazovky z oficiálních internetových stránek společnosti Shamtu.

Třetí místo obsadil šampon s názvem Kopřivový arginin od běloruské značky Belita.Výrobek se osvědčil díky své jedinečné složce – odvaru z kopřivy.Dokonale čistí a vyživuje vlasy a dodává jim neuvěřitelný objem.Pravidelné používání přípravku navíc zabraňuje lámavosti.Z mínusů pouze vůně – bylinná vůně se nelíbí každému.

Přítomnost bylin ve složení šamponu od značky Belita je patrná již ve fázi nákupu.

Foto: Snímek obrazovky z oficiálních webových stránek společnosti Belita.

Dříve byly jmenovány tři nejlepší čínské šampony pro každý den.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten