HomeZajímavéNevyhazujte stará prostěradla: 8 užitečných využití pro vaši domácnost a kuchyň

Nevyhazujte stará prostěradla: 8 užitečných využití pro vaši domácnost a kuchyň

Každá hospodyňka má pravidelně staré povlečení, které je škoda vyhodit.Nabízíme 8 způsobů, jak je znovu využít, abyste prodloužili životnost nepotřebných věcí a ušetřili peníze.

V tomto článku najdete tipy na vytvoření užitečných a krásných interiérových prvků a textilií pro domácnost.Aplikace popsaných nápadů od vás nebude vyžadovat žádné zvláštní dovednosti, pouze chuť tvořit a představivost.Po přečtení tohoto materiálu se na hromadu starých prostěradel podíváte novým pohledem a rozhodnete se jim dát druhý život!

Za prvé, praktickým řešením bude ušít z nepotřebného prádla různé látkuhochnyh výrobků – ručníky, utěrky, ubrousky.To nevyžaduje žádné zvláštní dovednosti.

Za druhé, závěsné organizéry vyrobené ze starých prostěradel budou skvělým řešením pro ukládání drobností ve skříních a koupelnách.

Za třetí, kousky prádla můžete použít na ozdobení a obnovení starých kartonových krabic a proměnit je v exkluzivní úložné prostory.

Za čtvrté, dekorativní povlaky na polštáře ozdobí interiér.Mohou být zdobené aplikacemi , malbou, třásněmi.

Za páté můžete utkat podložku z dlouhých útržků látek vystřižených z prostěradel a peřin.Taková rohož bude pestrou dekorací téměř každé místnosti.

Za šesté, textilní koše ze zbytků prádla pomohou udržet v domácnosti pořádek a ušetřit místo.

Za sedmé, ze starých prostěradel a peřin si můžete vyrobit originální patchworkový přehoz.Takové výrobky se dokonale hodí do interiérů různých směrů.

Za osmé, měkké polštáře na židle a křesla lze vyrobit ze starých povlaků na polštáře a prostěradel.Mohou být vyplněny synteponem, pěnou nebo holovláknem.Takové řemeslné práce vytvoří další pohodlí a útulnost.

Jak vidíte, na první pohled nepotřebné věci se podle libosti mohou proměnit v užitečné a originální prvky interiéru.Projevte svou fantazii a všechny zbytky látek najdou druhý život! Užijte si vyšívání!

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten