HomeŽivotní stylZískejte hvězdný vzhled: jak nosit jednoduché bílé tričko

Získejte hvězdný vzhled: jak nosit jednoduché bílé tričko

Některým věcem se neříká základní jen tak pro nic za nic.Jsou základem pro vytváření různých outfitů.Jedním z těchto základů je bílé tričko.Díky správným tipům na styling se ze základního bílého trička stane nepostradatelný kousek, který můžete nosit stejně často jako jakýkoli jiný kus oblečení ve vašem šatníku.Zde se dozvíte, jak tento kousek nosit, abyste vypadali stylově.

Nejjednodušší je doplnit ho šperky.Šperky okamžitě vylepší jakýkoli outfit a totéž platí i pro obyčejné bílé tričko.Protože jde o neutrální základ, budou s bílým tričkem skvěle vypadat jakékoli šperky, ale zlaté šperky vypadají na bílém pozadí obzvlášť nápadně.

Džínové sukně jsou nyní na vrcholu popularity a k bílým tričkům se skvěle hodí.Trik spočívá ve výběru správné džínové sukně.Vyhněte se modelům, které jsou příliš pytlovité nebo beztvaré, a zvolte ty, které se přizpůsobí postavě.

Přiléhavé bílé tričko se dobře hodí k sakům nebo svetrům.

Také kalhoty se skvěle kombinují se základním bílým tričkem.Tričko v tomto případě dělá image ne tak strohou a oficiální, píše Glam.

Dříve jsme jmenovali 5 klobouků, které by neměly nosit ženy po čtyřicítce.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten