HomeZajímavéJak ještě zkušené hostitelky používají v domácnosti kolíčky na prádlo: 9 užitečných...

Jak ještě zkušené hostitelky používají v domácnosti kolíčky na prádlo: 9 užitečných lifehacků

Obyčejné kolíčky na prádlo mohou najít mnohem zajímavější a užitečnější využití než jen sušení ponožek.S jejich pomocí si můžete výrazně zjednodušit každodenní život a vyřešit spoustu drobných, ale podstatných problémů.Podělíme se s vámi o 9 originálních nápadů, jak z nudných kolíčků na prádlo udělat skutečné domácí pomocníky, ušetřit peníze a projevit svou fantazii.

Za prvé, kolíček na šaty lze použít jako držák na malé hřebíky při zatloukání – ochrání to vaše prsty před údery kladiva.

Za druhé, kolíčky na šaty pomohou upevnit závěsy , aby ráno do ložnice nepronikalo jasné světlo a vy jste mohli déle spát.

Zatřetí, aby chipsy nebo sušenky zůstaly po otevření dlouho čerstvé aby vydržely čerstvé , stačí sáček stočit a zajistit kolíčkem na prádlo.

Za čtvrté, z dřevěných půlek kolíčků na prádlo slepených do tvaru kruhu lze vyrobit užitečný stojan na horké hrnce a pánve.

Za páté, ze slepených kolíčků na prádlo je skvělý organizér na sluchátka – stačí kolem nich omotat dráty a nebude možné se zamotat.

Za šesté, kolíčky na šaty jsou vhodné k připevnění fotografií na kovovou mřížku, čímž vytvoříte originální expozici fotografií.

Za sedmé, nalepením magnetické pásky na kolíček na šaty můžete vytvořit originální magnetku na ledničku a poznámky.

Za osmé, připevněním kolíčků na prádlo po obvodu sklenice a nasypáním hlíny dovnitř můžete vyrobit mini keš na květinu.

Za deváté, jednoduchým přilepením kolíčků na prádlo na zeď můžete vytvořit praktické háčky na drobné předměty – ručníky, zástěry a podobně.

Jak vidíte, z obyčejných kolíčků na prádlo se mohou stát multifunkční pomocníci v domácnosti.Hlavní je projevit kapku fantazie.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten