HomeŽivotní stylVšichni si budou myslet, že jste si koupili nový telefon: škrábance na...

Všichni si budou myslet, že jste si koupili nový telefon: škrábance na displeji odstraní 1 důmyslný trik

Není žádným tajemstvím, že na displeji každého chytrého telefonu se časem objeví škrábance.Zbavit se jich však není tak těžké.Odborníci nám poradili, jak na to.

Na rozdíl od všeobecného názoru byste neměli hned běžet do servisu.Existují mnohem jednodušší a levnější způsoby.Můžete například použít obyčejnou zubní pastu.Je však důležité, aby byla bílá a bez různých přísad.Kvůli gelu nebo mikrogranulím v jejím složení se situace jen zhorší.

Obrazovku smartphonu jednoduše otřete nejprve vlhkým a poté suchým hadříkem.Nejlépe by měly být vyrobeny z mikrovlákna.Poté škrábance ošetřete zubní pastou.Naneste malé množství přípravku na vatový tampon a vetřete jej přímo do poškození.

Můžete použít jakoukoli zubní pastu, kterou si běžně čistíte zuby.

Foto: karlyukav/en.freepik.com.

Na závěr zbývá jen odstranit zbytky zubní pasty.Můžete to udělat vlhkým ubrouskem.Je důležité, aby byl namočený v alkoholu.V takovém případě se zubní pasta odstraní mnohem lépe.

Dříve se hospodyňky dozvěděly, jak odstranit mastné skvrny pomocí fólie.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten