HomeŽivotní stylNormální ženské to hned hasí: tyhle věci si s sebou na dovolenou...

Normální ženské to hned hasí: tyhle věci si s sebou na dovolenou brát nemůžeš – ztrapníš se

Před odjezdem na dovolenou je třeba zvážit, jaké oblečení si hodláte vzít s sebou.Odborníci jmenovali čtyři plážové věci, z nichž každou se rozhodně vyplatí z kufru vyřadit.

Na slaměný unisex klobouk s krátkou krempou se doporučuje okamžitě zapomenout.Doba, kdy se hodil k jakémukoli plážovému vzhledu, je dávno pryč.Dnes takový detail vypadá směšně a přitahuje jen šikmé pohledy.

Neměli byste si s sebou brát parea nebo pláštěnky.Už dávno vyšly z módy a začaly vypadat příliš lacině.Místo nich je lepší podívat se na lehké věci, jako jsou síťované šaty.Na zastaralé bikiny byste měli jednou provždy zapomenout – jinak riskujete, že se na pláži ztrapníte.

Z kufru vyndejte hlavně boty na klínovém podpatku.Takové modely jsou považovány za plnohodnotný antitrend sezóny a na každé ženě vypadají nesmírně směšně, zdůrazňuje woman.ru.

Dříve byla jmenována nejpohodlnější a nejmódnější věc roku 2023.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten