HomeŽivotní stylVypadejte dokonale i na stará kolena: 7 trendy účesů na léto -...

Vypadejte dokonale i na stará kolena: 7 trendy účesů na léto – nebude vám horko

Správný účes může nejen vylepšit celou image, ale také vás zachránit před horkem.Odborníci nám prozradili, jakým účesům byste letos v létě rozhodně měli věnovat pozornost.

V první řadě stojí za to podívat se blíže na dvojitý cop.Vytvoří se poměrně jednoduše, zejména pokud prameny zafixujete průhlednou gumičkou.Neměla bys zapomínat ani na smyčku ze svazku – tento účes vypadá nesmírně žensky a elegantně.

I copánky mohou být dvojité.Díky nim se hlava téměř nepotí, stejně jako se rychle zaplétají.MarieClaire zdůrazňuje, že byste si měli dát pozor také na copánkové účesy.

Krabaté účesy jsou univerzální volbou pro každého.Umožňují, abyste nestrávili spoustu času úpravou, a také nezanechávají na vlasech záhyby.

Chobotnicová buchta je skutečným trendem této sezóny.Tento účes lze vytvořit pomocí fénu a laku během několika minut.

Hlavní věc, na kterou byste neměli zapomenout, je bublinkový culík.Pramenům můžete dodat originalitu pomocí několika gumiček připevněných po celé délce.Tento účes navíc dodá vašim vlasům objem.

Již dříve vyšlo najevo, jak vypadají top sandály na léto 2023.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten