HomeŽivotní stylPoběží rovnou k prstenu: jaké barvy ženského oblečení přitahují bohaté muže

Poběží rovnou k prstenu: jaké barvy ženského oblečení přitahují bohaté muže

Ruské ženy se dozvěděly, jaké barvy v jejich oblečení přitahují zejména bohaté muže.Novináři vyzpovídali několik milionářek a módního experta, aby sestavili žebříček nejvýhodnějších barev pro randění s bohatým mužem.

Muži vysvětlili, že někdy barva podvědomě vypovídá o vkusu a preferencích člověka.Váš vkus a vkus milionářů se mohou shodovat, pokud si vytvoříte šatník z oblečení v těchto barvách.

Béžová – tato barva je spojována s elegancí a postavením, zároveň je vhodná pro každou příležitost a zdůrazňuje ženskost.Hnědá je spojována s luxusem, postavením a bohatstvím, bohatí lidé vás mohou podvědomě začít považovat za ‚své‘.

Milionáři si na ženách velmi oblíbili šeříkové šaty.

Foto: janus/imageBROKER.com/globallookpress.com.

Bílá barva je spojována s čistotou a nevinností, dobře také zdůrazňuje sofistikovanost a rafinovanost.Červená vypovídá o vášni a lásce, což milionáři často postrádají kvůli vysoké zaneprázdněnosti.Proto mnozí z nich označili červenou za jednu z nejlepších barev na ženách.

Modrá je spojována s klidem a pohodou, přičemž se dobře hodí jak pro obchodní, tak pro romantické ‚vzdušné‘ obrazy.Šeříková je spojována s tajemstvím a bohatým mužům se podle YaPokupuyu líbí, když ženy nosí šaty v těchto barvách.

Dříve stylisté jmenovali hlavní trend v dámském oblečení pro rok 2024.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten