HomeŽivotní stylTop 3 nejlepší niche parfémy: jejich výdrž je taková, že se nesmyjí...

Top 3 nejlepší niche parfémy: jejich výdrž je taková, že se nesmyjí ani po sprše

Některé parfémy se na předních místech žebříčků nejprodávanějších parfémů drží už léta.Mnohé z nich patří do kategorie niche a jsou poměrně drahé.Vysokou cenu však kompenzují neobvyklé vůně a vysoká výdrž.

Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2015 a na trhu s parfémy doslova explodovala.Někteří ji považují za příliš těžkou, zatímco jiní se jí nemohou nabažit.Parfém začíná mučenkou, broskví, hruškou, malinou, pískem a listem černého rybízu, které přecházejí do konvalinky, pižma, santalového dřeva, vanilky, heliotropu a pačuli.

Zarkoperfém Pink Molecule 090. 09 zní velmi jemně a smyslně.

Foto: Maria Zhuravleva/VN archiv.

Parfémová voda patří do kategorie unisex, ale má spíše sladkou a jemnou vůni, takže si ji nejčastěji kupují ženy.V buketu se harmonicky mísí meruňka, šampaňské, černá orchidej a černý bez na základu ze šlehačky, ebenového dřeva a mahagonu.

#vp-2-slot-mobile {margin-bottom: 10px; }

Attar Collection Musk Kashmir zbožňuje Oksana Samoylova.

Foto: Maria Zhuravleva/VN archiv.

Armat byl před několika lety na vrcholu popularity.Tehdy ho obdivovala řada celebrit.Například Džiganova manželka Oksana Samojlova.Nyní je o tento parfém také velký zájem.Osloví příznivce svěžích a jemných kytic spojených s čistotou a lehkostí.Hlavními tóny jsou gardénie, bílé pižmo, santalové dřevo a bílý pepř.

Dřívější seznam nejlepších luxusních krémů pro ženy 60+.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten