HomeŽivotní stylTři kroky, které vás dělí od silných vlasů: kadeřník odhaluje svá tajemství

Tři kroky, které vás dělí od silných vlasů: kadeřník odhaluje svá tajemství

Majitel salonu Neville Hair & Beauty Jack Merrick-Tirlway prozradil, jak si vypěstovat dlouhé a silné vlasy, píše The Sun.

Aby byly vlasy silné, husté a rychle rostly, je třeba dodržovat určité podmínky.Především je nutné o vlasy správně pečovat.Vše začíná správným výběrem šamponu, který by měl odpovídat typu vlasů.Je třeba se vyvarovat používání silných chemických látek a častého stylingu žehličkami a horkým vzduchem.

‚Doporučuji věnovat pozornost složkám šamponů a vodiček, jako je kolagen, aminokyseliny a výrobky obsahující vitamin B3,‘ uvedla odbornice.

Druhou důležitou podmínkou je konzumace biotinu, který výrazně zlepšuje kvalitu a růst vlasů.Lze jej získat buď prostřednictvím potravin, nebo ve formě dalších doplňků stravy.

Důležitým faktorem ovlivňujícím sílu a růst vlasů je také přítomnost dostatečného množství železa v těle.Nízká hladina železa může vést k vypadávání vlasů a jejich špatné kvalitě.

Dodržováním těchto jednoduchých podmínek můžete mít zdravé, silné a krásné vlasy, které vás budou těšit svým nádherným vzhledem.

Dříve bylo jmenováno 9 nejtrendovějších kabátů pro jaro a podzim 2023.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten