HomeZajímavéCo nedávat ženám do kabelky: těchto 5 předmětů přitahuje chudobu a neštěstí

Co nedávat ženám do kabelky: těchto 5 předmětů přitahuje chudobu a neštěstí

Dámská kabelka – není jen módním doplňkem, ale také jakýmsi talismanem, který může přitahovat štěstí, nebo ho naopak odpuzovat.Každá zástupkyně něžného pohlaví sní o tom, aby její kabelka byla nejen stylová, ale také naplněná pozitivní energií.

Podle bioenergetiky je důležité nejen sledovat vzhled sáčku, ale také kontrolovat jeho obsah.Existují předměty, které mohou své paní připravit o sílu a štěstí, proto je lepší se jim vyhnout.Zde jsou druhy věcí, které mohou škodit!

Za prvé, v peněžence by neměly být věci patřící jiným lidem.I když je nutné předat cizí věc, měla by být na krátkou dobu vložena do kabelky a pak rychle předána majiteli.Přítomnost cizích věcí po dobu delší než jeden den může narušit energii tašky a přilákat problémy.

Za druhé se zbavte předmětů připomínajících negativní události z minulosti.Předměty darované lidmi se špatnými úmysly nebo vyvolávající negativní emoce by měly být z peněženky odstraněny.

Za třetí, staré a potrhané fotografie mohou také přitahovat smůlu, bez ohledu na to, kdo je na nich vyobrazen.Chcete-li u sebe nosit fotografie svých blízkých, nahraďte je čerstvými, pořízenými maximálně před rokem.

Za čtvrté, okamžitě se zbavte prasklého nebo rozbitého zrcadla.Takový předmět přitahuje negativní energii a může svému majiteli přinést do života spoustu smůly, problémů na cestách a dokonce i nehod.Rozbité zrcadlo je třeba pečlivě zakopat do země.

Za páté, nenoste v kabelce jehly, špendlíky a jiné bodné nebo řezné předměty.Mohou odradit od štěstí a dobré nálady.Pokud musíte nosit jehlu a nit, dejte si je do samostatné tašky.

Dodržováním těchto jednoduchých pravidel a kontrolou obsahu své kabelky ji budete moci naplnit pozitivní energií a přitáhnout do svého života štěstí.Zbavte se předmětů, které vám ubírají sílu a štěstí, a vaše kabelka se stane skutečným talismanem, který bude přitahovat úspěch a prosperitu.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten