HomeŽivotní stylMají železné zdraví: 4 dlouhověká plemena koček, která se dožívají až 25...

Mají železné zdraví: 4 dlouhověká plemena koček, která se dožívají až 25 let

Web jmenoval čtyři plemena koček, která jsou známá svým vynikajícím zdravím a jsou považována za dlouhověká.

  1. Siamská kočka.Nejenže jsou půvabné a elegantní, ale jsou také pozoruhodně zdravé, často se dožívají až 20 let.Zubní a dýchací problémy jsou u nich vzácné.Kromě toho jsou siamské kočky známé svou věrností.
  2. Perská kočka.Jejich průměrná délka života je také přibližně 20 let.Kvůli husté bujné srsti však vyžadují zvláštní péči, aby byly zdravé.Je třeba sledovat oči a močový systém.
  3. Ragdoll.Tyto laskavé a mazlivé kočky se mohou dožít až 25 let.Jejich úžasná povaha z nich dělá ideální kamarády pro děti i dospělé.
  4. Ruská modrá kočka.Průměrná délka života je při dobré péči 14-20 let.Vyžadují péči o stav očí, ale při správné péči mohou své majitele těšit mnoho let, píše weekend.rambler.

Již dříve vyšlo najevo, jaké regály v obchodech je třeba obcházet.

Zvýšení přídavků, zavedení pracovní výchovy ve školách a zákaz změny pohlaví: už se ví, jak nové zákony obrátí život v Rusku naruby.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten