HomeŽivotní stylNení to kvůli stáří - bojujete se špatnou věcí: Jak se vypořádat...

Není to kvůli stáří – bojujete se špatnou věcí: Jak se vypořádat s vráskami na čele

Dermatoložka Ivy Lee se s vámi podělila o několik důležitých informací o jemných horizontálních vráskách na čele.Podle ní se mnoho lidí domnívá, že jsou způsobeny stárnutím pleti, a začnou bojovat právě proti změnám souvisejícím s věkem.

Velmi často jsou však důsledkem dehydratované pokožky, nikoliv stárnutí.Tyto vrásky jsou obvykle světlejší a jemnější.K jejich odstranění se doporučuje používat hydratační kosmetiku obsahující různé druhy hydratačních látek.

Takové výrobky mohou obsahovat kyselinu hyaluronovou, glycerin, skvalen a oleje rostlinného původu.Důležité je hydratovat pokožku večer, a pokud je to nutné, ráno navíc použít hydratační antioxidační krém s ochranou proti slunečnímu záření.

Lékař dodal, že mnoho lidí se také snaží pít více tekutin, aby se těchto vrásek zbavili, ale bez péče o pleť je to marná snaha, píše Insider.

Již dříve byly odhaleny chyby v péči o pleť, které způsobují vrásky na krku.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten