HomeŽivotní stylOkamžitě do kufru: zkušení cestovatelé si tento předmět berou vždy s sebou...

Okamžitě do kufru: zkušení cestovatelé si tento předmět berou vždy s sebou – nahradí cokoli

Při přípravě na dovolenou se ne vždy vyplatí brát si s sebou obrovské množství oblečení.Je lepší se poohlédnout po univerzálních věcech, které mohou plnit hned několik funkcí.Módní expert Alexander Vasiljev nám poradí, co si do kufru dát především.

Vasiljev ujistil, že byste si s sebou na dovolenou rozhodně měli vzít několik šátků.Do kufru doporučuje vložit dva nebo tři najednou.V kombinaci se slunečními brýlemi tyto věci vytvoří rafinovanou image.

Za hlavní výhodu šátků je považováno to, že se mohou stát vynikající alternativou k jiným věcem.Jak ujistil Vasiljev na svém kanálu Telegram, mohou snadno nahradit šaty a dokonce i tuniky.

‚Jak je příjemné, když existují univerzální způsoby, jak si na dovolené vytvořit stylový vzhled, aniž byste se museli stresovat a balit celý šatník!‘, zdůraznila módní expertka.

Již dříve vyšlo najevo, jaké zastaralé šperky by se již neměly nosit.

Chladnější než ‚troud‘.Rusko vytvoří fórum pro osamělá srdce.

Okamžitě do kufru: zkušení cestovatelé si tuhle věc vždycky berou s sebou – nahradí cokoli.

Foto: Telegramový kanál Alexandra Vasiljeva.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten