HomeŽivotní styl'Prožijte zážitek': Psycholog radí, jak nebýt na Silvestra smutný, pokud ho slavíte...

‚Prožijte zážitek‘: Psycholog radí, jak nebýt na Silvestra smutný, pokud ho slavíte sami

Kvantová psycholožka Natalia Vasiljevová prozradila, jak oslavit Silvestra pohodlně, bez obav a smutku, pokud slavíte svátek sami.Poradila, abyste se kvůli tomu nerozčilovali, ale snažili se prožít příjemný nový zážitek.

‚Co byste měli dělat, pokud slavíte Nový rok sami? Nejdůležitější je dostat se z pozice oběti.Pozice dospělého spočívá v tom, že jste sami, protože jste si to vybrali, i když si to neuvědomujete.Věřte mi, že kdybyste chtěli, společnost byste si našli,‘ vysvětlil odborník.

A protože jste se rozhodli sami, prostě to prožijte, dodala.Nejsou v tom jen mínusy, ale i mnoho plusů.Například nemusíte vařit pro celou společnost nebo vařit jen to, co máte rádi.

Psycholog vysvětlil, jak přivítat nový rok o samotě a nebýt smutný.

Foto: Konstantin Kokoškin/globallookpress.com.

Kromě toho vám nikdo nebude moci zkazit náladu.

‚Můžeš si dělat, co chceš.Jsi svobodný.Je důležité si uvědomit, že nový rok nepotkáváte sami, ale sami se sebou – s nejdůležitější osobou ve vašem životě,‘ uzavírá psycholožka.

Připomeňme, že dříve lékař vysvětloval, jak ‚neomdlít‘ a neprospat Nový rok.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten