HomeŽivotní stylStejně dobré jako luxusní, ale za hubičku: 4 nejlepší levné rtěnky a...

Stejně dobré jako luxusní, ale za hubičku: 4 nejlepší levné rtěnky a lesky na rty

V předvečer svátků chcete vypadat luxusně, aniž byste v kosmetickém obchodě nechali půlku výplaty.Podívejte se na tyto rtěnky a lesky na rty.Stojí halíře a přitom příjemný efekt není horší než luxus.

Hydratační nude rtěnka od Essence.

Tento výrobek je ideální na podzim a zimu.To vše díky hydratačním složkám ve složení, jako je lecitin a kandelilový vosk.A kyselina citronová je skvělým bojovníkem proti vráskám.Rtěnka s lesklým povrchem zaujme svou omamnou karamelovo-medovou vůní.

Lesk na rty Beauty Drugs Lip Plumper Lip Enhancing Gloss.

Mnoho vizážistů tento výrobek označuje za alternativu lesku Dior.Odborníci ho chválí za to, že nezdůrazňuje šupinatost, neroztírá se, neslepuje se.Po nanesení je cítit mravenčení a chlad – tak funguje efekt zvětšení rtů.Nejoblíbenějším odstínem z řady je broskvově nude barva od Jasona.Odpovídá základní barvě Pantone 2024 a hodí se ke všem odstínům pleti.

I v cenově dostupném segmentu najdete slušné rtěnky.

Foto: freepik.com/freepik.com.

Rtěnka Funky Monkey’s Balmy lip balm lipstick.

Další výrobek na zvýraznění rtů.Kokosový olej ve složení hydratuje a vyživuje, zatímco olej z hroznových jader pomáhá omlazovat pokožku.Dalším plusem rtěnky je, že skvěle zakrývá šupinky a nerovnosti a zároveň je poměrně dlouhotrvající.

Lesk na rty My gloss light & shine od značky ASTRA.

Ideální pro ty, kdo hledají lesklý produkt, který dodá rtům smyslnost.Výrobek má příjemnou konzistenci a nelepí.Na rtech vydrží přibližně dvě hodiny, poté nepozorovaně zmizí.

Dříve se vědělo, jak chránit rty v zimě.

Podle materiálů portálu ‚Koupím‘.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten