HomeZajímavéNevyhazujte svou starou bundu: 9 užitečných způsobů využití nepotřebného oblečení

Nevyhazujte svou starou bundu: 9 užitečných způsobů využití nepotřebného oblečení

Pokud vaše stará bunda ztratila svůj reprezentativní vzhled a už se nehodí k nošení, nespěchejte ji vyhodit.Můžete této věci dát druhý život a najít pro ni mnoho kreativních využití.

V tomto článku vám povíme o 9 životních hacích, které vám pomohou proměnit vaši starou bundu v něco užitečného a zajímavého, místo abyste ji poslali do koše.

Za prvé, ze staré bundy si můžete vyrobit originální povlak na polštář.Stačí bundu ve švech opatrně rozstřihnout a přední stranu ozdobit podle svých představ.

Za druhé, bunda je skvělým materiálem pro výrobu tašky nebo batohu.Přišijte popruhy, přidejte kapsy a zipy a máte stylový a jedinečný doplněk.

Za třetí, ze staré bundy lze vytvořit měkkou a teplou podložku pro vašeho domácího mazlíčka.Nastříhejte ji na proužky a svažte je k sobě, abyste vytvořili deku.

Za čtvrté, pokud máte šicí dovednosti, můžete z bundy vytvořit pestré a originální hračky pro děti : zvířátka, panenky nebo měkké kostky.

Za páté, bunda bude skvělým materiálem pro tvorbu interiérových dekorací , jako jsou polštáře, stínidla na lampy nebo dokonce čalounění nábytku.

Za šesté, rozstříháním bundy na malé čtverečky můžete vyrobit krásné a ekologické horké rukavice.

Za sedmé, bunda je ideální pro výrobu měkkých a útulných sedáků na židle nebo zahradní lavičky.

Za osmé, z obalu vytvoříte zábavné pouzdro na knihu nebo notebook , které je ochrání před poškozením a bude skvělým dekorativním prvkem.

Za deváté, pokud máte kreativní sklony, lze starou bundu použít k vytvoření jedinečných uměleckých předmětů a dokonce i patchworkových oděvních prvků.

Jak vidíte, pro starou bundu můžete najít mnoho využití, místo abyste ji prostě vyhodili.Výše uvedené nápady pomohou nejen ušetřit rodinný rozpočet, ale také přispějí k ochraně životního prostředí před znečištěním textilním odpadem.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten