HomeZajímavéJak rychle vyčistit silikonové pouzdro na smartphone: 5 osvědčených způsobů

Jak rychle vyčistit silikonové pouzdro na smartphone: 5 osvědčených způsobů

Silikonová pouzdra pro smartphony se časem nevyhnutelně zašpiní.Vyhazovat je po každém zašpinění však není vhodné jak z ekonomického, tak z ekologického hlediska.V tomto článku se s vámi podělíme o několik jednoduchých tipů, jak můžete silikonové pouzdro na smartphone vyčistit doma, aniž byste museli kupovat nové.

Nejprve můžete použít vlhčené ubrousky – důkladně otřete pouzdro zvenku i zevnitř.Efekt nebude dokonalý, ale oddálí to nákup nového pouzdra.

Za druhé, dobře funguje prací mýdlo – zřeďte ho v teplé vodě, namočte potah na 20 minut a pak ho otřete houbičkou.

Za třetí, kapky citronové šťávy jsou velmi účinné – otřete potah vatovým kotoučem.To je nejefektivnější způsob navrhované metody.

Za čtvrté můžete použít jedlou sodu – smíchejte ji s vodou na kaši a potřete ji zubním kartáčkem.Poté ji opláchněte tekoucí vodou.

Za páté, otření lékařským alkoholem pomocí vatového kotouče bude fungovat, ale pouze u jednobarevných a průhledných krytů.

Znečištěné silikonové pouzdro tedy nemusíte vyhazovat – existuje mnoho způsobů, jak si ho vyčistit sami doma.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten