HomeZajímavéSolný roztok šetří: osvědčená tradice čištění podlah od našich předků

Solný roztok šetří: osvědčená tradice čištění podlah od našich předků

Každá hospodyňka sní o tom, aby v její domácnosti vládla atmosféra útulnosti, čistoty a harmonie.Vytvořit ideální domov – však neznamená jen udržovat pořádek, ale také pečovat o pozitivní energii bydlení.V tomto případě mělo v dávných dobách zvláštní význam mytí podlah.

Překvapivě může být vaším pomocníkem při dosažení tohoto cíle obyčejná kuchyňská sůl.Má jedinečné vlastnosti, které čistí prostor, chrání před negativitou a dokonce přitahuje finanční prosperitu.

Roztok připravíte tak, že v kbelíku s vodou rozpustíte asi 30 g soli.Tímto roztokem nejprve setřete prach a poté vytřete podlahu, přičemž začněte od vstupních dveří.Při úklidu je důležité zachovat si pozitivní přístup, a abyste zvýšili čisticí účinek, rozsypte pod koberec a pohovky trochu soli.Po úklidu vylijte použitou vodu pod kořeny rostlin.

Kdy se mají podlahy čistit solným roztokem?

Za prvé, generální čištění solným roztokem by mělo být prováděno v následujících případech: častá onemocnění domácnosti , zejména dětí, nespavost, vadnutí pokojových rostlin, finanční potíže , chybějící předměty nebo podezření na negativní vlivy zvenčí.

Za druhé se doporučuje mytí podlahy solným roztokem v ložnici, když se vztahy mezi manželi stávají napjatými.Tento rituál je lepší provádět za ubývajícího Měsíce, poté je třeba místnost důkladně vyvětrat.

Pokud solný roztok nepomáhá, je možná důvodem nedůvěra nebo nesprávné provedení rituálu.V takovém případě se doporučuje pozvat kněze, aby dům posvětil svěcenou vodou.

Dodržováním těchto jednoduchých pokynů pro používání kuchyňské soli budete moci očistit svůj domov od negativní energie, obnovit harmonii a přilákat finanční prosperitu.Poté bude váš domov naplněn atmosférou klidu a všechny nemoci a potíže budou minulostí!

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich je český šéfkuchař, restauratér, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek a moderátor pořadů o vaření na TV Prima. V letech 2009 až 2018 byl moderátorem pořadu Ano, šéfe!
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Am beliebtesten